Kniha návštev

Zde nám můžete zanechat vaše připomínky, náměty, nebo zkušenosti s pobytem v apartmánech. Pro dotazy na rezervaci ubytování prosím použijte e-mail info@apartmanypodsjezdovkou.eu, nebo rezervační formulář.


 

nepovinné pole
Příspěvek:  
V textu nejsou povoleny Html značky.

Opište prosím kód z obrázku (dvě slova)


Datum: 14.2.2019
Vložil: Petr

Dobrý den, musím dát jen to nejlepší hodnocení, ubytování super, pokoje velice hezky zařízeny, parkování přímo před chatou, kousek od sjezdovky, komunikace s p. provozní - velmi ochotná a příjemná, určitě doporučuji... jen malá chybička se vloudila - nevyšlo počasí,,


Datum: 26.2.2018
Vložil: Pavel

Dobrý den, musím dát jen a jen pozitivní hodnocení. Apartmán čistý, za veliké plus považuji ručníky na pokoji. Vše bylo bez problému, perfektní komunikace s paní provozní. Mohu jen doporučit :-)


Datum: 30.12.2017
Vložil: Dáša

Ubytování bylo moc hezké, všechno čisté, jen nám chyběly na apartmánu odkládací prostory - polička (nebylo kam si odložit věci jinam než na jídelní stůl), věšák na utěrku v kuchyni, za dveřmi lavice na sednutí při obouvání, s menšími dětmi je to problém vše vestoje a kam s věcmi. Jinak vše ok.


Datum: 20.8.2017

Luxusní ubytování s veškerým komfortem. Byli jsme nadšeni s prostorné, osvětlené terasy na které jsme trávili večery. Jediné co nám chybělo, byla restaurace. Na večeře jsme jezdili do 5 kilometrů vzdálené restaurace ,, na Kocandě " směrem na Bukovice, kde ale výborně vařili. Hodnocení těchto apartmánů - 1****


Datum: 5.1.2016
Vložil: kalitamaciejczyk

Pls. confirm my reservation booking. waititng for your kind answer best regards agnieszka kalitamaciejczyk


Datum: 4.2.2015
Vložil: Lubos

Dobrý den ubytovaní bylo skvěle a apartmán taky , krásné prožití třech nocích a lyžování taky. Chtěli bychom poděkovat a určitě se tam vrátíme bud v letě nebo v zimě . Doporučuji s pozdravem Iva ,Honza a Lubos


Datum: 25.1.2015
Vložil: Michal Brno

Přijeli jsme před 6 hodinami a jsme z ubytování nadšeni!!! Ten kdo se podílel na stavbě a vybavení tohoto apartmánového domu by zasloužil mnoho pochval :-), byli jsme překvapeni vybavením apartmánu, nechybí sušák na prádlo, háčky na ručníky, velké skříně na oblečení, mnoho odkládacího prostoru jak v koupelně tak v pokojích, velká terasa ke každému apartmánu, radiátor ústředního topení v každé místnosti což v zimním období s dětmi velká výhoda (aspoň není problém se sušením kombinéz) a pro nás asi největší překvapení k dispozici ručníky!!! Apartmány jsou velmi prostorné, máme 4 lůžkový, který bych přirovnal k bytu 2+1 s velkou terasou!!! Je vidět, že pan majitel nešel cestou "ČÍM VÍCE POSTELÍ, TÍM VÍCE ZISKU". Takže za naši 4 člennou rodinu dáváme 1**** a předpokládáme že tady nejsme naposledy. Všem slušným lidem budu jen a jen doporučovat, Michal z Brna.


Datum: 11.8.2014
Vložil: Adam Šimlík

Ubytování nelze jinak než doporučit. Krásný a čistý apartmán, nádherné prostředí, laskavý pan majitel, který vyjde ve všem vstříc. S ubytováním rozhodně chybu neuděláte, už jezdíme pravidelně.


Datum: 11.2.2014
Vložil: P+L+J+M

Vše nás velmi mile překvapilo, naprostá spokojenost se vším. Čisto, útulno, prakticky vybaveno. Nejde nic vytknout. Velmi milé přijetí. Děkujeme.


Datum: 30.8.2013
Vložil: Zlata Tichá

Velmi příjemné jednání s provozovateli , ubytování velmi pěkné ,v letních dnech,které jsme zde strávili a chtěli bychom se vrátit a pobýt pár dnů i v zimě.


Datum: 11.2.2012
Vložil: Trávníčkovi

V současných arktických podmínek prokázaly apartmány svoje kvality. Ubytování na úrovni. Určitě se sem ještě vrátíme.


Datum: 10.2.2012

Spedzilismy TV n naszym penzsjonacie piekny tydzien. Zima byla hrozna, a n apartmancie bylo teplo i przytulnie. Každý problém zakaz gospodarz nám pomáhala vyřešit paní Kateřina s milým úsměvem. Rádi se sem vrátíme.


Datum: 10.2.2012
Vložil: Jagošovi

Jsme rádi za tak krásné ubytování a milé přijetí i při příjezdu na poslední chvíli. K námětům na zlepšení přidávám nápad dát sedáky na židle do kuchyňky, případně i papírovou rolku do kuchyňky. Další náměty už nás ani napadají, spíš jen podnět – lepší propagaci na internetu. Ještě jednou moc děkujeme.


Datum: 3.2.2012

Ocenili bychom orientační cedule v obci. Jinak paráda.


Datum: 3.2.2012
Vložil: Novotní T, L, M

Byli jsme moc spokojeni. Rádi se sem vrátíme. Nějaké info k penzionu a lampičky u lůžka jsou dobrý nápad.


Datum: 24.1.2012
Vložil: Eva a Pavel

Byli jsme moc spokojeni a nic nám tu nechybělo. Rádi bychom se sem vrátili třeba i v létě.


Datum: 24.1.2012

Ubytování je moc hezké a se skiareálem jedno z nejlepších, které jsme kdy navštívili. Jen je škoda, že jsme se zde zdrželi tak krátce, bohužel čas nám nedovolil více. A proto se sem zase co nejdříve moc rádi vrátíme. Nenapadlo nás co vytknout, prostě super.


Datum: 15.1.2012
Vložil: Telerovi

S ubytováním jsme byli velmi spokojeni, nevšedné je i vstřícnost personálu. Určitě se rádi vrátíme i v jinou roční dobu. Uvítali bychom světlo s poličkou u lůžka, jinak nelze nic vytknout.


Datum: 13.1.2012
Vložil: Patloková

Dobrý den, Ubytování nádherné, čistota. Jenom by tu mohla být informační cedule k penzionu. Jinak se tu nedá nic vytknout. Přijedeme příště zase.


Datum: 29.12.2011
Vložil: Lenka Zemanová

S ubytováním jsme byli moc spokojeni. Apartmán je velmi účelně a vkusně zařízen. Oceňujeme ochotu a vstřícnost. Rádi se znovu vrátíme. Děkujeme za hezký pobyt.


Datum: 29.12.2011
Vložil: Vodní, Brno

Krásné, moderní, čisté, vhodné i pro děti, co víc si přát. Děkujeme.


Datum: 1.6.2011
Vložil: Admin

Zde nám můžete zanechat vzkaz.